Politická kariéra a veřejný život

Aktuálně:

6. října 2017  |  Rozhovor pro magazín Patriot: Pokud se dostanu do sněmovny…

27. září 2017  |  Rozstřel s Jakubem Jandou ( zdroj: iDNES, celý záznam: 26:59) 

12. června 2017  | Oznámení kandidatury (zdroj: Parlamentní listy)

9. června 2017  |  Ohlášení kandidatury (zdroj: Novinky.cz)

———————————————————————————————

Jsem členem ODS, a to od roku 2008. Nikdy jsem nebyl členem jiné politické strany. V roce 2012 jsem byl poprvé zastupitelstvem Moravskoslezského kraje zvolen členem Výboru pro sport a tuto funkci obhájil i v roce 2016. Myslím, že mohu říct, že za tuto dobu jsem se minimálně snažil udělat něco aktivně pro podporu sportu na veřejné úrovni.

Před čtyřmi lety jsem dostal důvěru svých stranických kolegů a reprezentuju oblast Novojičínska v Moravskoslezské Regionální radě.

Cítím povinnost se veřejně angažovat. Opravdu vážnou potřebu jít přiložit ruku k dílu jsem začal pociťovat ve chvíli, kdy jsem se stal tátou. Uvědomil jsem si, že nemám na světě jen sebe, ale že všechno, co děláme, po nás zdědí další generace.

Veřejný život

Dlouhodobě se angažuji v celé řadě dobročinných projektů, o nichž někdy rád píšu na svém facebooku, v zásadě se ale snažím pomáhat nezištně a nechci si lacině budovat politické PR skrz aranžované fotografie.

Doufám také, že jsem třeba přivedl k aktivnímu sportu možná právě vaše děti, a nejen v roce 2006, kdy jsem vyhrál Světový pohár.